Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Jasná v Demänovskej doline ako miesto na dokonalý oddych v každom ročnom období

1.08K 0

Nájsť krásne miesto na oddych nie je na Slovensku také náročné. Naša krajina ponúka množstvo krásnych miest, ktoré stojí za to navštíviť. Ak uvažujete nad oddychom teraz v zime, odporúčame vám navštíviť stredisko Jasná. Nachádza sa v závere Demänovskej doliny a ponúka nielen lyžiarske zjazdovky, ale aj krásnu prírodu.

Veľký výber ubytovacích zariadení

Jasná sa môže pochváliť veľkým množstvom ubytovacích zariadení. Niektoré sa nachádzajú na kraji, niektoré priamo v blízkosti zjazdoviek. Výhodou pre vás bude, že práve pre veľký počet ubytovacích zariadení budete mať šancu nájsť si pekné ubytovanie v Jasnej bez toho, aby ste museli meniť termín.

Odporúčame predovšetkým vyberať také ubytovanie, ktoré bude ponúkať nadštandardné služby, bude mať wellness a bude obklopené lesom a nie staveniskom.

Jasná je stredisko, ktoré je roztiahnuté, avšak peši alebo autom a nemáte problém dostať sa do ktorejkoľvek časti tohto strediska.

Prechádzky

Ak nie ste zrovna fanúšikom lyžovania, môžete si vychutnať prechádzky po Jasnej a prechádzky v lesoch Nízkych Tatier. Určite si nenechajte ujsť návštevu zamrznutého Vrbického plesa, ktoré je krásne v každom ročnom období, nielen v zime. Zajednajte si moderný hotel v Nízkych Tatrách, ktorý vám poskytne nielen moderné vybavenie, ale aj pekné výhľady na zasneženú krajinu. Nie je nad to, keď si ráno po odostretí závesov pozriete krásu prírody, ktorá sa pomaly prebúdza do ďalšieho dňa.

Ak sa potom budete chcieť zohriať, oblečiete si plavky a pôjdete sa vyhriať do sáun a do bazénov.

Na vrch Chopku sa pravdepodobne nedostanete, avšak môžete si vychutnať teplý čaj a chutné jedlo na Kamennej chate pod Chopkom alebo dole v miestnych reštauračných zariadeniach.

Oddych a relax nám ponúkajú aj naše hory, preto ak uvažujete o pobyte na horách, vyberte si moderné ubytovanie v stredisku Jasná.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.