Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Užitočné darčeky na Vianoce: prejavte úctu a starostlivosť

846 0

Vianoce sú časom zázrakov a splnených prianí. Nemyslíme si, že ďalší hrnček so Santom, plastovým dráčikom a párom domácich ponožiek sú na tajnom zozname prianí vašich blízkych. Vianoce sú časom úprimnej starostlivosti, lásky, úcty a pozornostia k ľuďom, ktorí sú naozaj drahí. Nie je možné ich sklamať.

Novú kabelku žiadna dáma neodmietne

Takéto ženy v podstate – vždy si majú čo vziať so sebou do sveta, od premiéry v divadle až po výlet za čerstvými croissantmi. Nové kabelky vám budú vždy pripomínať Štedrý deň a darcu.

Ako vybrať kabelku ako darček na Vianoce:

Berte do úvahy životný štýl a štýl obdarovaného: vášnivý turista je rád, že dostane štýlový mini batoh a spoločenská osoba – elegantnú kabelku alebo mini kabelku na kovovej retiazke.

Venujte pozornosť obľúbeným farbám ženy. Nemali by ste vnucovať svoj vkus, podporovať štýl, ktorý sa už vyvinul. Pochybnosti? Odtiene striebornej, krémovej a čiernej sú vždy relevantné.

Funkčnosť a štýl prevládajú nad módnymi trendmi a extravaganciou. Spojka by mala pasovať na nový smartfón a držiteľ karty, biznis model by mal stáť pri rokovaniach pevne na podlahe.

Do darčekovej tašky určite vložte malé vianočné prekvapenie – ozdobu, šatku, peňaženku alebo vizitku.

Kvalitný bytový textil sa vždy hodí

Univerzálne riešenie vianočného darčeka – dekorácie do bytu z textilu. Prikrývky, posteľné súpravy, pohovky, župany a papuče zdôrazňujú rodinný charakter obľúbenej zimnej dovolenky.

Textilné dekorácie do domácnosti by mali byť kombinované so skutočnými potrebami, domácim štýlom a farebnými preferenciami príjemcu darčeka:

  • nájdite posteľnú bielizeň v štýle Provence, s 3D potlačou alebo škandinávskym vzorom;
  • hľadajte prikrývku podľa presného rozmeru, zapamätajte si farby záclon, koberca a nábytku;
  • vyberte si súpravu uterákov, ktoré sú dokonale kombinované s dizajnom kúpeľne;
  • antialergické vankúše, elegantný záves v kúpeľni alebo odolný poťah na starú pohovku ako darček pre starších príbuzných zdôraznia starostlivosť a pozornosť k detailom;
  • štýlová kožušinová taška na detské prechádzky v zime skutočne poteší mladú matku;
  • pred kúpou županu pre dieťa alebo dospelého si ešte raz skontrolujte aktuálnu veľkosť.

Užitočné vianočné darčeky prinášajú skutočnú radosť. Čas zmeniť sa na Santu.