Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Originálne darčeky pre ženy na Vianoce

1.18K 0

Vianoce tu máme za necelé dva mesiace a tí z vás, ktorí nemáte radi nakupovanie vianočných darčekov na poslednú chvíľu, by ste mali začať s nakupovaním vianočných darčekov už teraz.

Ak ale hľadáte originálne darčeky pre ženy – sestru, mamu, či kamarátku, poradíme vám pár zaujímavých tipov na originálne darčeky pre ženy.

Strieborné šperky

Každá žena sa poteší novým šperkom a niekedy vie šperky lepšie vybrať práve žena žene. Ak hľadáte darček pre sestru, či mamu, kúpte pekné strieborné šperky podľa vkusu obdarovanej. Pekné strieborné šperky sú praktickým, nositeľným kúskom, ktoré budú obdarovanej robiť spoločnosť dlhé roky.

Zo strieborných šperkov odporúčame vyberať hlavne štýlové strieborné prívesky, strieborné minimalistické náušnice, ale aj jednoduché strieborné prstene. Pri nich si však dávajte pozor na veľkosť.

Nová kožená kabelka

Okrem šperkov ženy nepohrdnú novými koženými kabelkami. Ak vám vaša sestra, či mama ukazovala, že sa jej páči nejaká kabelka na e-shope, či v kamennej predajni, kúpte jej túto kabelku pod stromček. Kvalitná kabelka z pravej kože je nositeľný darček, ktorý je praktický, štýlový a nikdy nevyjde z módy.

Fotoalbum s fotkami /kalendáre s fotkami

Spomienky sú krásnym darčekom, ktorý dokážete zhmotniť na fotky. Skúste preto vyrobiť výber fotografií a vložiť ich do albumu. Ak máte deti, tak svojim rodičom darujte kalendáre s vlastnými fotografiami – s fotografiami vašich detí, či vás ako celej rodiny. Je to originálny darček, ktorý nejednu ženu príjemne prekvapí, poteší a od dojatia možno aj rozplače.

Nové oblečenie

Pyžamo, nový kabát, či krásne šaty – oblečenie je tiež dobrým darčekom, ktorý dokáže potešiť a bude využiteľným. Musíte však vedieť, akú veľkosť nosí žena, ktorej plánujete tieto darčeky kúpiť. Viete si predstaviť reakciu, keby ste kúpili príliš malé, alebo naopak príliš veľké oblečenie?

Napíšte komentár

Your email address will not be published.