Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Ako sa zbaviť menších nedokonalostí pleti?

1.06K 0

Každá žena chce mať dokonalú pleť, no niekedy aj naprie návštevám kozmetičky a správnej starostlivosti pleť jednoducho nie je taká, akú by si priala.

Ak sa ale chcete zbaviť menších nedokonalostí, ako napríklad bradavíc, či akné, poradíme vám, ako na to. Možno bol problém práve v nesprávnom postupe. Teraz vám ale ukážeme, ako bojovať s akné, či bradavicami.

Akné

Veľký vplyv na akné má aj to, čo jeme. Skúste upraviť svoj jedálniček a preventívne sa objednajte na alergiológiu, či nemáte intoleranciu na niektorú potravinu, resp. zložku potravín. Môže sa stať, že precitlivenosť pleti a vznik akné spôsobuje práve intolerancia, resp. alergia na potraviny.

Ak vás aj po úprave jedálnička trápi akné, problém môže byť aj v používaní kozmetiky. Tú kozmetiku, ktorú používate, nahraďte prírodnou kozmetikou na váš typ pleti. Možno vám robí problém práve to, že ste používali kozmetiku na nesprávny typ pleti.

Akné je estetický nedostatok, ktorý vás trápi viac ako znamienka. Odstránenie nevzhľadných znamienok sa dá na odbornej klinike, avšak zbaviť sa akné je o niečo ťažšie a nedá sa to vyriešiť zákrokom na estetickej klinike.

Ak sa chcete zbaviť akné, odporúčame vám zmeniť stravovanie a nahradiť kozmetiku, ktorú používate, za prírodné bio kozmetiku na váš typ pleti.

Bradavice a kurie oká

Bradavice a kurie oká sú veľmi nepríjemné a hlavne aj bolestivé. Obmedzujú nás, najmä ak ich máme na častiach tela, ktoré používame najviac (dlane, chodidlá).

Ak sa chcete zbaviť bolestivých bradavíc a kurieho oka, odporúčame vám ísť na špecializované kliniky, kde vám tieto nedokonalosti odstránia. Pomôcť si ale môžete aj špeciálnymi náplasťami, prípravkami z lekárne, ktoré obsahujú kyselinu salicylovú.

Pomôcť vám vie hlavne tekutý dusík. Musíte však rátať s tým, že tento zákrok je veľmi bolestivý.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.