Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Jednoduché tipy, ako nájsť elegantný dámsky zásnubný prsteň

954 0

Zásnuby sú jednou z mnohých životných udalostí, ktoré si každý z nás snaží zapamätať. Ak ale chceme, aby boli nezabudnuteľné, musí ísť o správne načasovanie, výber miesta, použitie tých správnych slov a hlavne výber elegantného dámskeho zásnubného prsteňa, ktorý bude zdobiť prst budúcej nevesty.

Ako ale nájsť elegantný dámsky zásnubný prsteň?

Materiál

Pri výbere je potrebné zohľadňovať predovšetkým materiálové prevedenie. Zásnubný prsteň totiž nebude jediným šperkom, ktorý bude žena nosiť a práve preto je potrebné zladiť ho s ostatnými šperkami. Každý muž by mal pri výbere zásnubného prsteňa hľadať zásnubný prsteň, ktorý bude z takého materiálu, ktorý preferuje jeho partnerka. Ak žena nosí zlaté šperky, nemá zmysel kupovať zásnubný prsteň zo striebra, či z bieleho zlata. Ak chcete kúpiť elegantný zásnubný prsteň, vyberte zásnubný prsteň z ponuky exkluzívnych zásnubných prsteňov. Exkluzívny zásnubný prsteň zaručene poteší vašu partnerku.

Štýl

Ak už máte vybratý materiál, vyberajte štýl. Niektoré ženy preferujú výraznejšie šperky s množstvom zirkónov a niektoré zase minimalistické zásnubné prstene so vsadeným diamantom, či zirkónom. Nájdite taký zásnubný prsteň, ktorý bude štýlovo pasovať k tým, čo nosí vaša partnerka.

Veľkosť

Aby ste našli ten správny elegantný zásnubný prsteň, na záver si zistite veľkosť prsteňa. Zistíte to tak, že dáte zmerať prsteň, ktorý vaša partnerka nosieva. Takto zistíte veľkosť a to bez toho, aby ste sa to museli partnerky pýtať.

V klenotníctvach je možnosť úpravy, ale maximálne tak o jednu veľkosť, preto je potrebné sa trafiť do veľkosti. Akákoľvek úprava je zásah do prsteňa a nie vždy sa dokáže úplne zamaskovať.

Výber zásnubného prsteňa riešte v predstihu, aby vám včas vyrobilo zásnubný prsteň. Nejaký čas totiž trvá, kým sa daný zásnubný prsteň vyrobí.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.