Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Požičovňa áut Trenčín a Nové Mesto nad Váhom – benefity, ktoré sa neodmietajú!

1.25K 0

Každý z nás sa raz ocitne v situácii, kedy je vhodné prenajať si auto. Prenájom áut využívajú vo veľkom firmy aj jednotlivci. V tomto článku vám ukážeme, ako môže moderná požičovňa áut vyzerať a aké výhody prináša.

Povedzme, že vaše auto sa náhle pokazí, no vy musíte súrne ísť na služobnú cestu. V nedeľu, keď sú takmer všetky požičovne zatvorené. Takmer. Jedným z benefitov moderných požičovní áut je dostupnosť 24/7. Takého požičovne sa skutočne riadia heslom – náš zákazník, náš pán. Spomínaná autopožičovňa Trenčín a Nové Mesto nad Váhom J&D Car okrem neustále dostupného zákazníckeho servisu poskytuje aj službu neobmedzených asistenčných služieb.

Nehody a neočakávané udalosti sa stávajú a jediné, čo v takom prípade skutočne nechcete, je pracovník autopožičovne, ktorý nedvíha telefón a vy neviete, čo máte robiť. V takýchto, ale aj mnohých ďalších prípadoch, sú asistenčné služby mimoriadne cenným benefitom.

Auto ku vašim dverám

Požičovňa áut Trenčín a požičovňa áut Piešťany J&D Car ponúka aj služby dovezenia a vyzdvihnutia vášho vozidla. Vieme, že čas je vzácny a vy ho nemusíte tráviť špekulovaním nad tým, ako sa uprostred noci dostať do požičovne. Keď si požičiavate auto, či už na dlhodobý alebo krátkodobý prenájom, dbajte najmä na jeho kvalitu a výbavu.

Mnoho slovenských autopožičovní disponuje zastaralým vozovým parkom, ktorý nemá práve najlepšiu výbavu a riskujete pri ňom to, že auto sa jednoducho pokazí. Autopožičovňa J&D Car dbá na pravidelný servis svojich vozidiel a v ponuke nájdete len moderné autá s vysokou výbavou, ktoré vás budú dokonale reprezentovať a rozmaznávať svojimi vymoženosťami. Na výber sú ekonomické autá nižších kategórií, ale aj skutočne prémiové kúsky.

Tak neváhajte a využite krátkodobý či dlhodobý prenájom auta aj vy a zjednodušte si život! Je to tak jednoduché…

Napíšte komentár

Your email address will not be published.