Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Gastromania.sk vám pomôže rozšíriť služby a získať nových zákazníkov

963 0

Perfektne zásobený e-shop s gastronomickým vybavením cieli na prevádzkovateľov reštaurácií, hotelov, na kuchárov, cukrárov, barmanov, ale osloví aj každého, kto považuje varenie a pečenie za umenie a chápe, že bez kvalitných pomôcok to nejde.

Pripravte svoj hotel na sezónu svadieb, konferencií a banketov

Koronavírusová pandémia tieto udalosti odsunula, ale neznamená to, že sa ich doba nevráti. Buďte na to pripravení. Vybavte konečne svoje hotely a penzióny všetkým, čo k tomu potrebujete. Možná ste si doposiaľ banketové stoly na akcie požičiavali. Kúpte si radšej vlastné. Gastromania.sk vám ich ponúkne v rôznych veľkostiach aj tvaroch. Využitie nájdu samozrejme aj u firiem zameraných na organizovanie svadieb, catering, či na organizáciu firemných teambuildingov. Ak vo firme organizujete pravidelne rôzne rauty, sú ideálne aj pre vás. Tieto moderné stoly bývajú obvykle skladacie alebo stohovateľné a umožňujú tak jednoduchú manipuláciu aj skladovanie nenáročné na priestor.

Bary sú a budú v kurze

Kokteily majú medzi zákazníkmi úspech. Vybavte dobre vášho barmana. Baristické potreby sú ďalším sortimentom Gastromania.sk. Hľadáte napríklad barmanské sitká? E-shop ponúka profi barmanské sitká – nerezové aj z medi. Nechýbajú sitká typu julep, barmanské cedidlá, ale ani sitká na čaj. Sitká sú jednou z najdôležitejších pomôcok pre prípravu drinkov a kokteilov. Gastromania.sk vybaví váš bar, diskotéku, kaviareň, reštauráciu, ale aj váš domáci bar.

Profesionálne barové chladničky majú uplatnenie nielen v baroch

Barové chladničky sa používajú v reštauráciách, v baroch, v obchodoch aj v bufetoch. Gastromania.sk ponúka jednodverové aj dvojdverové nápojové vitríny. Je možné si vybrať malopriestorové aj veľkopriestorové, vrátane barovej mrazničky na fľaše.