Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Vpustite jar do interiéru. Pár praktických rád, ako si interiér skrášliť jarnými dekoráciami

1.03K 0

Zima bola dlhá a väčšina z vás sa už nevedela dočkať, kedy príde dlhoočakávaná jar. Jar charakterizuje prebúdzajúca sa príroda, kvitnúce stromy a zelená tráva, ktorá sa po zime pomaly, ale isto prebúdza.

Ak vám príde interiér po dlhej zime nudný a fádny, máme pre vás pár dobrých nápadov, ako vpustiť jar do interiéru a skrášliť si ju peknými jarnými dekoráciami.

 

Kúpte si živé kvety

Hyacinty, tulipány, narcisy, antúrie, ale aj fialky – toto sú kvety, ktoré dokážu skrášliť interiér a dokonale ho oživiť. Ak vám v interiéri chýbajú čerstvé živé kvety, odporúčame vám kúpu práve týchto kvetov. K tomu vám odporúčame dokúpiť si zaujímavé dekoračné kvetináče, do ktorých umiestnite nové kvety. Nezabúdajte však farebné prevedenie kvetináčov prispôsobovať k farbám, ktoré dominujú v daných miestnostiach.

Ak chcete väčšie nekvitnúce kvety, odporúčame monstery a fikusy. Tie však potrebujú viac miesta, ako kvety, ktoré sme si spomínali vyššie.

Ak ale máte prázdny kút a chcete oživiť kvetmi, odporúčame kúpiť škandinávsky konferenčný rohový stolík, na ktorý odporúčame umiestniť monsteru alebo fikus.

Alergikom odporúčame ísť si natrhať ideálne vŕbové konáriky, na ktoré odporúčame umiestniť háčkované a drevené jarné dekorácie. Odporúčame aj jemné dekorácie s vtáčími motívmi.

Prehozy a obrusy na stôl s jarnými motívmi

Okrem živých kvetov vám odporúčame kúpiť si prehozy a obrusy s jarnými motívmi – s rozkvitnutými konárikmi, púčikmi obľúbených kvetov, alebo s klasickými ľudovými výšivkami.

Prehozy a obrusy perfektne oživia najmä kuchyňu s jedálenskou časťou, preto ak ste si plánovali oživiť jarnými dekoráciami práve tento priestor, jednoznačne začnite výmenou obrusov, resp. prehozov.

Do vidieckych a minimalistických kuchýň odporúčame ľanové obrusy a prehozy. Do moderných klasické bavlnené a saténové obrusy.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.