Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Hľadáte moderné pokladničné riešenie do vašej prevádzky? Zainvestujte do pokladičného systému FiskalPRO

816 0

Súčasťou moderných obchodných prevádzok sú kvalitné pokladničné riešenia. Každá obchodná prevádzka by mala mať zopár kvalitných pokladní, ktoré budú výkonné a ktoré budú zapojené do systému eKasa.

Moderné pokladničné riešenie do vašej prevádzky vám prináša aj FiskalPRO. Najskôr si však musíme vysvetliť, čo to vlastne eKasa je.

Definícia eKasy

Úlohou finančnej správy bolo priniesť zjednodušenie a modernizáciu evidencie tržieb. Ekasa je teda vlastne projekt, ktorý znamená online pripojenie všetkých pokladníc na finančnú správu. Pre podnikateľov bude zavedenie tohto projektu výhodné práve kvôli tomu, lebo účely elektronickej registračnej pokladne bude môcť plniť mobilný telefón, tablet, či počítač. Odteraz už nie je potrebná účtovná uzávierka a odpadnú vám aj náklady na prevádzku.

Zavedením tohto projektu do praxe chce finančná správa bojovať najmä proti podvodným predajcom. Ak podnikáte, mali by ste už používať eKasu.

FiskalPRO VX520

Ak hľadáte nové pokladničné riešenie, odporúčame vám pokladničné riešenie FiskalPRO VX 520. Toto pokladničné riešenie zahŕňa integrovaný platobný terminál, rôzne pripojiteľné periférie (napríklad skener čiarových kódov, digitálnu váhu, či pokladničnú zásuvku).

Takéto pokladničné riešenie je vhodné pre všetky pevné prevádzky. Ak teda hľadáte pre svoju kamennú prevádzku kvalitné pokladničné riešenie, vyberte si eKasu 3v1. Jedná sa o najrozšírenejšiu tlačidlovú pokladnicu a využíva ju väčšina slovenských podnikateľov.

Ak by ste potrebovali nové modernejšie pokladničné riešenie do vašej obchodnej prevádzky, vyberte si pokladničné riešenie FiskalPRO VX 520. Obsahuje registračnú pokladnicu, termo tlačiareň, platobný terminál a pripojiteľné periférie.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.