Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Praktické rady, ktoré vám uľahčia výber nových tonerov

941 0

Súčasťou každého kancelárskeho priestoru, ale aj domácej kancelárie sú tlačiarne. Aby však tieto stroje mohli plnohodnotne fungovať a plniť si svoju funkciu, musia byť vybavené kvalitnými tonermi. Ak sa ale v ponuke neviete zorientovať, tieto praktické rady vám uľahčia výber nových tonerov.

Aký typ a značku tlačiarne máte?

Ako prvé by ste si mali zistiť, aký typ tlačiarne máte a čo to je vlastne za značku. Ak máte tlačiareň značky HP, pochopiteľne budete potrebovať kvalitné náplne do tlačiarní HP.

Medzi dva najpredávanejšie typy tlačiarní radíme atramentové a laserové tlačiarne. Iné tonery budete kupovať do laserových tlačiarní, iné do atramentových. Do laserových tlačiarní kupujte kvalitné laserové tonery. Do atramentových zase atramentové tonery.

Originálne tonery

Ak natrafíte na originálne tonery, natrafíte na tie najkvalitnejšie tonery. Sú však cenovo menej prístupné ako ostatné ponúkané tonery. Poskytujú 100% spoľahlivosť tlače, čo oceníte najmä vo firme, ak podnikáte. Pri originálnych toneroch ale máte istotu, že vám ani pri dlhodobom nepoužívaní nevyschnú.

Kompatibilné tonery

Jedná sa o najpredávanejšie tonery, pretože sa veľmi podobajú najkvalitnejším originálnym, no nie sú zbytočne predražené ako originálne. Narozdiel od originálnych nemusíte platiť za značku. Ak preto hľadáte kvalitnejšie tonery Canon, vyberajte si nové kompatibilné tonery Canon.

Repasované tonery

Repasované tonery sú zo všetkých ponúkaných tonerov najmenej populárne práve kvôli nízkej kvalite. Niektorí ľudia však vyhľadávajú len tieto, pretože chcú ušetriť a aj kompatibilné tonery im prídu príliš drahé. Viete ale, čo sú to vlastne repasované tonery? Jedná sa o tonery, ktorých pôvodný obal bol znovu naplnený novým tonerovým práškom.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.