Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Chceli by ste začať podnikať? Nechajte si pomôcť

1.01K 0

Založenie spoločnosti je náročný proces a kým sa všetko vybaví, počítajte s možnými omeškaniami. Vybavovanie potrebných dokumentov a byrokracia na úradoch vám môže pri rozbiehaní biznisu skomplikovať celý proces zakladania firmy.

Začínajúci podnikatelia nemajú skúsenosti s podnikaním a nevedia, čo všetko je potrebné vybaviť. Najskôr si to musia zistiť, čo vyžaduje nejaký čas. Ak ste ale nedočkavý a chceli by ste začať podnikať čím skôr, využite služby firiem, ktoré pomáhajú začínajúcim podnikateľom zložiť firmu.

Ak sa chcete vyhnúť zdĺhavej príprave dokumentov, odporúčame vám vyhľadať si takúto firmu. Ak sa rozhodnete pre založenie s.r.o., čo všetko získate tým, ak sa obrátite na takúto firmu?

Čo máte v cene založenia?

V cene máte zahrnuté napríklad aj poradenstvo. V prípade, že vám niečo nebude jasné, môžete sa na nich obrátiť kedykoľvek obrátiť. V prípade, že by ste chceli s firmou riešiť aj registráciu k DPH, za poplatok 50 eur vám ju vyriešiť. Všetky dokumenty týkajúce sa založenia s.r.o. firmy vám budú predložené na podpis, takže vy sa vyhnete vybavovaniu a všetko bude vyriešené za vás. Tieto firmy ktoré riešia založenie s.r.o. a celkovo založenie spoločnosti, spolupracujú s advokátskymi kanceláriami, takže sa o pravosť dokumentov obávať nemusíte.

Môžete počítať s tým, že podajú návrh na zápis spoločnosti do OR, ušetria vám čas, poskytnú dokonca aj zľavy a garantujú vám založenie spoločnosti.

Vyberte si sídlo firmy, ktoré vás nebude stáť veľa peňazí

Okrem založenia spoločnosti vám tieto firmy ponúknu možnosť prenajať si virtuálnu kanceláriu v Bratislave. Ako začínajúci podnikateľ nepotrebujete kancelárske priestory, ale potrebujete lukratívnu adresu firmy, ktorá vám pomôže zviditeľniť sa.

Sídlo spoločnosti v Bratislave a ešte k tomu za pár eur? Dobrá možnosť, ktorú by ste mali jednoznačne využiť!

Ak chcete začať podnikať, nechajte si pomôcť. Na Slovensku máme firmy, ktoré vám nielenže založia spoločnosť, ale vám aj ponúknu virtuálne sídlo firmy v centre Bratislavy.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.