Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Oslávte nový rok vo veľkom štýle

922 0

Za pár týždňov tu máme záver roka a už určite premýšľate, ako ho strávite. Určité je, že ho strávite s rodinou a priateľmi, s ktorými sa pravidelne stretávate a navštevujete.

Ak chcete osláviť nový rok vo veľkom štýle, nezáleží len na mieste. Záleží na mnohých iných detailoch, ktoré rozhodujú, či tento Silvester bude nezabudnuteľný v tom dobrom slova zmysle.

Pripravte si zábavnú pyrotechniku v predstihu

Obchody so zábavnou pyrotechnikou už vo veľko predávajú zábavnú pyrotechniku rôzneho druhu. Väčšina ľudí už má zarezervované miesto, kde strávia posledné dni starého roka a užijú si prvé hodiny toho nového.

Pripravte si preto zábavnú pyrotechniku v predstihu a kúpte si zábavnú pyrotechniku, ktorá je kvalitná a hlavne bezpečná, takže neohrozí zdravie nikoho, kto s ňou bude manipulovať, resp. bude sa v jeho blízkosti nachádzať.

Jedlo a pitie

Ak hostíte viacero ľudí, vopred si zistite, kto čo bude hlavne piť. Čo sa týka jedla, samozrejme pripravte toho viac, pretože je lepšie mať toho viac ako by vám malo chýbať.

Nemal by chýbať ryba, kapustnica, vianočné koláče, ale aj klasické obložené chlebíčky, či jednohubky nevyjdu navnivoč. To, či bude niekde v blízkosti pekné ohňostroje ovplyvniť nedokážete, ale to, čo bude na stole ovplyvniť dokážete. Ukážte sa pre to ako pravý hostiteľ, ktorému záleží, aby jeho hostia neboli hladní a ani smädní.

Ak ale idete niekam na chatu na pár dní, dohodnite sa so všetkými, kto čo kúpi. Takto sa nestane, že všetci kúpia jedno a bude vám niečo chýbať.

Myslite aj na svoje zdravie

Ak budete tráviť čas vonku, nezabúdajte predovšetkým na svoje zdravie. Nikto z vás totiž určite nechce nachladnúť v zime. Dávajte si preto aj funkčné termoprádlo, aby ste neprechladli.

Chráňte si hlavne ruky, krk, hlavu a spánkovú oblasť.

Ak plánujete púšťať ohňostroje, majte pri sebe aj termosku teplého čaju.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.