Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Ako zahnať partnerskú krízu?

1.08K 0

Keď to začne škrípať, máloktorý pár dokáže svoj vzťah zachrániť. Vzťahy sú dnes iné, ako pred pár rokmi. Keď sa objaví problém, pre partnerov je jednoduchšie zo vzťahu vycúvať ako ho začať riešiť.

Ak aj vás trápi kríza, ktorá zasiahla váš partnerský vzťah, čo robiť, aby ste ju zahnali a vrátili všetko do normálu?

Spravte si večer len pre seba

Ak máte deti, resp. prácu, ktorá vám neumožní tráviť veľa času s partnerom, spravte si večer len pre seba. Uvidíte, že ak si občas spravíte pár dní len pre seba a deti zveríte starým rodičom, vášmu vzťahu to pomôže a pomôže vám to zažehnať aj partnerskú krízu.

Kúpte si nové erotické spodné prádlo

Ak váš partner nemá chuť na sex a vy neviete prísť na dôvod, skúste si kúpiť nové erotické spodné prádlo. Nové spodné erotické prádlo, ktoré bude navyše aj dráždivé, zažehná partnerskú krízu v spálni a opäť sa vráti všetko do normálu.

Odporúčame kúpu červenej/ čiernej čipkovanej podprsenky, tango nohavičiek, alebo aj kúpu bodystockingu.

Zainvestujte do erotických pomôcok

Ak vám partnerskú krízu nepomôže zahnať nové erotické spodné prádlo, skúste si kúpiť erotické pomôcky. Viaceré páry ich používajú a vôbec sa nezaoberajú tým, že erotické pomôcky sa nestretávajú v spoločnosti s veľkou obľubou.

Ak máte problém pri sexe, nabudiť vás dokážu výkonnejšie vibračné vajíčka. Stačí, keď váš partner „prevezme vedenie“ nad vibračnými vajíčkami. Vibračné vajíčka sa predávajú aj s diaľkovým ovládaním.

Komunikujte spolu

Ak chcete zahnať partnerskú krízu, odporúčame vám rozprávať sa. Jedine komunikáciou dokážete zahnať krízu a vrátiť všetko do normálu. Nové erotické pomôcky, ako napríklad nafukovací muž, vám síce môže pomôcť vyhnať stereotyp zo vzťahu a zahnať krízu. Ak však nebudete komunikovať, váš vzťah sa už do normálu nikdy nevráti.

Držte sa týchto rád a váš vzťah bude ako predtým.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.