Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Ako na problémy s erekciou?

1.09K 0

Niektoré muži sú radi, že nemajú žiadne zdravotné problémy, ktoré by zasahovali do ich života. Sú však aj takí, ktorých obmedzujú hlavne problémy s erekciou. S pribúdajúcimi rokmi je pochopiteľné, že takéto problémy budú pribúdať. Ako ale s nimi bojovať?

Začnite tým, že si ich priznáte

Boli by ste prekvapení, ale niektorí muži si tieto zdravotné problémy zatajujú aj pred svojimi partnerkami. Možno vám to príde zvláštne, ale sú aj takí muži. Hanbiť sa za problémy s erekciou je úplne zbytočné. Vaše partnerky tieto problémy pochopia a ak aj nie, zjavne nie je vo vašom vzťahu niečo v poriadku. Ak chcete riešiť problémy s erekciou, je potrebné priznať si ich. Jedine takto dokážete pracovať na zlepšení erekcie.

Predčasná ejakulácia

Problém, ktorý trápi hlavne mladých mužov, ktorí ešte nevedia používať svoju mužnosť. Vedia však potrápiť aj omnoho starších mužov, mužov v produktívnom veku. Ak máte problémy s predčasnou ejakuláciou, popracujte predovšetkým na vašej psychike, pretože práve s ňou to môže súvisieť. Predčasnú ejakuláciu môže spôsobiť aj dlhšia pauza v mileneckom živote, kedy je partner tak vzrušený, že to jednoducho nedokáže udržať.

Príčiny

Hlavnými príčinami problémov s erekciou sú stres, zlá strava, fajčenie, alkohol, drogy, minimum spánku, úzkosť, depresie, ale aj emočná náchylnosť. Keď popracujete na odstránení týchto príčin, vaša erekcia bude omnoho lepšia. Možno sa to zdá až príliš jednoduché, no veľa mužov si neviete predstaviť, že by sa vzdali svojho obľúbeného piva a cigariet.

Problémy môže spôsobovať aj štítna žľaza, preto ak bude mať lekár podozrenie, že príčinou týchto problémov je štítna žľaza, okamžite zájdite na vyšetrenie na endokrinológiu.

Všetko sa dá, keď sa chce. Problémy s erekciou nie sú také závažné, no dokážu párom znepríjemniť život. Držte sa našich rád a problémy pominú.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.