Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Tipy a triky, ako správne kombinovať dámske oblečenie a doplnky

1.12K 0

Mnohé ženy a najmä dievčatá nevedia ako kombinovať dámske oblečenie a doplnky a stále si hľadajú ten správny štýl, ktorý by ich vystihoval. Niekedy sa zdá, že je to náročné, avšak treba sa riadiť hlave tým, čo sa vám hodí k postave a tým, v čom sa cítite najlepšie.

Ak sa chcete naučiť správne kombinovať dámske oblečenie a doplnky, inšpirujte sa našimi radami.

Farebné kombinácie

Aby ste sa naučili, ako správne kombinovať dámske oblečenie a doplnky, musíte v prvom rade vedieť kombinovať farby. Práve v tomto všetko spočíva. Ak skombinujete farby, ktoré sa k sebe nehodia, neladia k sebe, celá vaša snaha vyjde navnivoč.

Základom každého outfitu by mala byť aspoň jedna prírodná farba. V zimnom období vám odporúčame siahať po pastelových alebo neónových farbách, ktoré keď skombinujete aspoň s jednou neutrálnou farbou, budete mať dokonalý outfit.

Ak preferujete skôr výraznejšie oblečenie, skúste si k takémuto oblečenie kúpiť moderné crossbody kabelky v neutrálnych farbách a zladiť ich s obuvou v neutrálnych farbách.

Elegantný, či ležérny štýl?

Ak chcete správne kombinovať doplnky a oblečenie, musíte si ujasniť, aký štýl chcete nosiť. Práve ten, pre ktorý sa rozhodnete, by mal jasne dominovať v šatníku. Čo to znamená? Znamená to len to, že v šatníku by malo prevládať oblečenie a doplnky, ktoré sa hodia k danému štýlu. Dominantnými prvkami ležérneho štýlu so džínsy, legíny, tepláky, dámske mikiny, športové tričká. Dominantnými prvkami elegantného štýlu sú elegantné nohavice, elegantné dámske opasky, dámske saká, dámske kabáty, blúzky.

Zameriavajte sa na jeden štýl, ktorý milujete a podľa toho si kupujte nové kúsky do vášho šatníka.

Čoraz častejšie sa u niektorých žien začína využívať kombinácia týchto dvoch štýlov. Napríklad dámske saká nájdeme aj v teplákovej verzii a džínsy sa hodia k blúzkam, ale aj k športovým tričkám a dámskym mikinám.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.