Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Aké kombinácie oblečenia si obľúbite teraz na jeseň?

1.06K 0

Rána bývajú chladné, cez deň teploty o pár stupňov stúpnu. Máme tu však polovicu novembra a jeseň je v plnom prúde. Ak každé ráno lovíte v šatníku, čo si oblečiete nasledujúci deň do práce, na stretnutie so známymi, či na iné spoločenské udalosti, poradíme si pár kombinácii oblečenia, ktoré si teraz na jeseň určite obľúbite.

Elegantné šaty, pančuchy a vlnený kabát

Ak potrebujete skôr elegantnejší outfit, odporúčame vám zo skrine vyťahovať pohodlné elegantné šaty, ktoré keď skombinujete s teplými vzorovanými alebo jednofarebnými pančuchami, máte pekný outfit najmä do práce a na pracovné stretnutia.

Odporúčame kombináciu jednofarebných svetrových šiat s teplými vzorovanými pančuchami, alebo elegantné kárované šaty s jednofarebnými pančuchami.

Veľmi obľúbené šaty u žien sú aj teplákové šaty so širokými rukávmi, pletené šaty s rolákom a gombíkmi.

Ako vrchnú vrstvu si vyberajte teplý pletený šál s jednofarebným vlneným kabátom so zapínaním na gombíky. Na hlavu si môžete dávať teplý klobúk, poprípade baretku.

K týmto šatám sa vám budú najviac hodiť vysoké kožené čižmy pod kolená a semišové čižmy nad kolená.

Sveter, top s dlhým rukávom a džínsy

Klasika, ktorá vás ani tento rok neomrzí. Takýto outfit môžete pokojne obmieňať – raz si zvolíte in top, raz zase iný sveter. Ak obľubujete oversize svetre, dávajte pozor, aby sa vám zmestili pod jesennú prechodnú bundu. Ideálne, ak si na tieto svetre oblečiete huňatú vestu, resp. elegantnú vestu z polyesteru a panenskej vlny.

Pod vesty však môžete nosiť aj dlhé šaty, ideálne však pletené rolákové šaty. Dlhé šaty však najviac vynosíte na spoločenské akcie, resp. v letných mesiacoch ako letné šaty.

Ak si zvolíte klasické svetre, pod svetre si obliekajte bavlnené tričká s dlhým rukávom, poprípade tričká s trojštvrťovým rukávom, ktoré vás v chladných a veterných dňoch zahrejú.

K svetrom a bavlneným topom stačí zladiť obľúbené džínsy, poprípade nohavice a máte pohodlný outfit a celý jesenný deň.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.