Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Aké výhody vám ponúka virtuálne sídlo firmy?

1.06K 0

Každý nový podnikateľský subjekt musí pri zápise do OR uviesť adresu sídla firmy. Väčšina týchto začínajúcich podnikateľských subjektov preto skôr, ako si zakladá firmu, hľadá vhodnú adresu pre svoju firmu. Jednou z možností je aj virtuálne sídlo firmy.

Aké výhody vám ale ponúka virtuálne sídlo firmy a prečo by ste sa mali rozhodnúť práve preň?

Nachádza sa v Bratislave

Virtuálne sídlo firmy sa nachádza na lukratívnych bratislavských adresách. Ako začínajúcemu podnikateľovi padne lukratívna adresa jeho novej firmy vhod, nakoľko pomôže mu dostať sa do povedomia a umožňuje mu vyťažiť čo najviac z lukratívnej adresy. Vďaka adrese si firmu zákazníci skôr zapamätajú a navyše táto adresa im pomôže vyhnúť sa častým kontrolám úradov.

Možnosť prenajať si zasadacie priestory

Takéto sídlo spoločnosti vám síce neumožňuje fyzicky sa nachádzať na adrese, avšak v prípade potreby máte kedykoľvek možnosť prenajať si zasadacie priestory akonáhle budete chcieť niečo prekonzultovať s klientmi. Tieto priestory sú moderne vybavené potrebnou technikou a nájdete v nich aj pohodlné kancelárske kreslá, aby ste sa cítili príjemne. Stretávať sa s klientmi po kaviarniach a reštauráciach nie je dvakrát najpohodlnejšie a práve preto vám odporúčame vybrať si sídlo spoločnosti v Bratislave a využívať aj túto jednu z mnohých výhod virtuálnych sídiel.

Preberanie, preposielanie a skenovanie prijatej pošty

Ak máte obavy, že sa k svojej pošte viac nedostanete, nemusíte sa báť. Aj keď sa na danej adrese nebudete fyzicky nachádzať, všetka pošta, ktorá na danú adresu (adresu vašej firmy) príde, vám bude preposlaná. Firmy, ktoré ponúkajú služby virtuálnych sídiel, ponúkajú automaticky aj preberanie, preposielanie a skenovanie prijatej pošty na základe vašej požiadavky. Na danej adrese budete mať vlastnú schránku s názvom vašej firmy.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.