Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Výhody, ktoré ponúka Première – skvelé bývanie v srdci Bratislavy

1.43K 0

Première ponúka zaujímavé riešenie všetkých, ktorí hľadajú bývanie a nové byty v Bratislave. Aké sú výhody tohto projektu a ktoré informácie by ste mali vziať do úvahy v prípade, že budete uvažovať práve nad komplexom Première?

Priestor pre jednotlivcov aj viacčlenné rodiny

Première má 23 podlaží, na ktorých nájdete jedno, dvoj, troj a dokonca aj štvorizbové byty, štúdiá alebo apartmány. Každá z jednotiek disponuje vlastnou terasou, lodžiou alebo balkónom a poskytuje krásny panoramatický výhľad na Bratislavu.

Garáž v podzemí

Ak hľadáte nové byty v Bratislave za účelom kúpi či prenájmu, iste riešite aj otázku parkovania. V rámci Bratislavy ide o veľmi pálčivý problém, no projektanti komplexu Première ho vyriešili priam ideálne. Súčasťou nehnuteľnosti je totiž aj trojpodlažná podzemná garáž, vybavená vlastnými nabíjacími stanicami pre elektromobily.

Lokalita, ktorá má šmrnc

Pri kúpe a predaji bytov v Bratislave rozhoduje v mnohých prípadoch práve lokalita. Ani v tomto prípade neťahá Première za kratší koniec, nachádza sa totiž na Šancovej ulici v Starom Meste, ktoré je považované za jednu z najvhodnejších a najžiadanejších lokalít na bývanie v rámci celej Bratislavy.

Viac ako solídna občianska vybavenosť

K plusom spomínanej lokality patrí nielen infraštruktúra a skvelé napojenie na dôležité komunikačné uzly, ale aj občianska vybavenosť. Tá je viac ako solídna, veď v pešej dostupnosti od objektu sa nachádzajú rôzne život uľahčujúce služby – obchody, reštaurácie, oddychové zóny so zeleňou, ale aj pošta či zariadenia pre mládež.

Vzorový byt k dispozícii

Hovorí sa, že raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť (alebo čítať). Ak s týmto tvrdením súhlasíte a radi by ste videli Première na vlastné oči, môžete sa objednať na prehliadku vzorového bytu, prípadne s agentom prerokovať možnosti financovania pri kúpe obytnej jednotky.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.