Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Vyberáme vhodné tapety do obývačky

5.23K 0

Dušou a srdcom každej domácnosti, či už ide o menší byt alebo priestranný dom, je bezpochyby obývacia izba. Neviete, ako ju oživiť? Stavte na moderné tapety do obývačky!

V obývačke trávime voľné popoludnia po práci, večery pri filme alebo sa na tomto mieste stretávame s priateľmi na rodinných a iných oslavách. Všetky tieto aspekty robia z obývačky dominantné a podstatné miesto, ktoré by malo byť nielen funkčné, ale aj efektné. Originálny ráz docielite výberom vhodnej a modernej tapety. V bohatej ponuke vzorov nájdete rôzne nápadité prevedenia i materiálové typy. Lesklé, kožené, v rôznych jedinečných dizajnoch – tapetami dokážete čarovať a opticky sa „hrať“ s priestorom. Na jeho zväčšenie vám stačí oživiť tapetou jednu stenu. Samozrejme, tou vhodnou.

Aký materiál a typ tapiet do obývačky zvoliť?

Štruktúry, geometrické tvary a abstraktné vzory vám v obývacej izbe urobia veľkú službu a zaručia neopakovateľný efekt. Stačí vám vytapetovať len jednu stenu! Nepodceňujte ani výber materiálu, líši sa vlastnosťami, cenou, aj životnosťou. K dispozícii máte vliesové, vinylové, textilné, papierové, exkluzívne hodvábne tapety renomovaných značiek i kožené obklady, ktoré vdýchnu každému interiéru punc noblesy a luxusu. Ak si vyberiete tapetu do obývacej izby s univerzálnym vzorom, vytvoríte interiér nadčasového charakteru. Módne tapety do obývacej izby vás môžu rýchlo začať nudiť, vždy sa preto spoliehajte na vlastný vkus, no rešpektujte aj charakter priestoru a štýl, v ktorom je domácnosť zariadená.

Farby alebo vzory?

Zariaďte, aby sa vaša obývacia izba premenila na oázu pokoja – docielite ho modrou alebo zelenou farbou. Tieto odtiene úlohu splnia dokonale! Vdýchnite obývačke pozitívnu energiu optimistickými motívmi a farbami, ktoré povzbudia vašu kreativitu. Dovoľte stenám, aby sa na nich usídlil kúsok prírody a závan sviežosti v jarných pasteloch. Alebo by vám vyhovovali viac elegantné, čierne vzory? Čiernobiela panoráma bude dobre vyzerať v každom interiéri, lesklé, opulentné vzory podčiarknu extravagantne ladený priestor. Imitácie prírodných materiálov sa ideálne hodia do interiéru v štýle shabby chic. Vďaka nim sa obývacia izba stane miestom s ozajstným vyžarovaním. Ak máte chuť na tmavšie akcenty, smelo do toho, pôsobia elegantne, no myslite na to, že opticky zmenšujú izbu. Akokoľvek sa rozhodnete, voľte tapety, ktoré si vás získajú a vhodne doplnia samotný priestor.

Nechajte si poradiť a pomôcť, výsledok bude ohromujúci

Ak si neviete rady, nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí vám dokážu odborným okom vybrať to pravé orechové s prihliadnutím na všetky detaily. To nie je všetko, tapety do obývačky vám dokážu aj precízne a dokonale nalepiť!

Napíšte komentár

Your email address will not be published.