Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Vaša firma stagnuje? Riaďte ju lepšie vďaka CRM systému

654 0


V každom odbore existuje mnoho konkurenčných firiem. Zaujíma vás, prečo niektoré extrémne rýchlo rastú, zatiaľ čo iné stagnujú alebo upadajú? Všetko je o riadení spoločnosti. Aby bol dnes manažér firmy skutočne kvalitný, nestačí sa snažiť alebo pracovať dlhšie ako ostatní. Dôležité je firmu riadiť efektívne a vedieť o všetkom, čo sa vo firme deje. Jedine tak je možné správne plánovať ďalšiu prácu, investície, propagáciu a výdavky. To vám umožní CRM systém.

Ktorý CRM systém zvoliť?

CRM systém vám umožní zlúčiť všetky manažérske činnosti do jedného jediného softvéru, vďaka ktorému budete celú firmu jednoducho riadiť z jedného jediného miesta. Možno ste si už v minulosti hovorili, že potrebujete na projektové riadenie – softvér, s ktorým budete pracovať lepšie. Nevyberajte nespoľahlivé riešenia a siahnite po tom najlepšom na trhu, ktorým je AutoCRM.
Ak ste používali nástroj na správu reklamných kampaní, nástroj na komunikáciu so zákazníkmi, účtovný program a ďalšie programy, už nemusíte. Teraz môžete mať všetky tieto funkcie pohromade v jednom jedinom systéme, ktorý vám bude upravený na mieru, aby neobsahoval zbytočné funkcie naviac, ale len to, čo potrebujete.

TIP: Vyskúšajte si bezplatný CRM systém Odoo, ktorý vám uľahčí riadenie vašej firmy alebo prevádzky.


AutoCRM môžete používať vy sami, ale môžu ho používať aj všetci vaši zamestnanci. Jeho prostredníctvom im môžete prideľovať prácu, priraďovať ich k projektom, komunikovať s nimi, sledovať ich vyťaženosť aj dochádzku. Môžete odtiaľto fakturovať, písať emaily klientom, vytvárať a rozosielať newslettery, spravovať reklamné kampane, sledovať dôležité informácie v prehľadných grafoch a mnoho ďalšieho. Tiež tu môžete ľahko spravovať všetky firemné projekty, sledovať ich stav, nadväznosť aj úroveň dokončenia. AutoCRM nie je zložitý systém, naopak bol vyvinutý tak, aby bol veľmi ľahko pochopiteľný a mohol s ním pracovať ktokoľvek aj bez predchádzajúceho zaškolenia. Jeho začlenenie do firmy vám umožní pracovať efektívne, budete mať všetko pod kontrolou a budete konečne môcť lepšie plánovať budúcnosť vašej firmy. Vyskúšajte si ho zadarmo na AutoCRM.sk.