Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Trváce obklady z materiálu, ktorý pri správnej starostlivosti vydrží

1.96K 0

Interiérové a exteriérové obklady dokážu zmeniť dizajn nehnuteľnosti k lepšiemu. Medzi najobľúbenejšie obklady patria obklady z pravého prírodného kameňa a obklady z kvalitného dreva. Práve druhý menovaný materiál je trváci a ak sa oň budeme dôkladne starať, bude nám robiť spoločnosť niekoho rokov.

Ak by ste preto mali záujem o trváce obklady z materiálu, ktorý vydrží, uprednostňujte drevené obklady ideálne vyrobené na Slovensku.

Tatranský profil

Moderný, nadčasový a slovenský – aj takto by sme mohli definovať kvalitný obklad zo slovenského dreva, ktorý mnohí poznáte pod názvom tatranský profil. Tatranský profil sa využíva ako interiérový, ale aj exteriérový obklad. Môžeme ho definovať ako kvalitný obklad, ktorý je odolní voči mrazom, vlhkosti, snehu, či slnku. Je vyrábaný v systéme perodrážok, čo znamená, že každý jeden diel kvalitného tatranského profilu do seba perfektne zapadá, bez toho, aby ste jednotlivé diely museli k sebe privŕtať. Tatranský profil využijete ako obklad stropov, podkrovných priestorov, na stenách, ale aj ako obklad záhradných domčekov, či altánkov.

Prvotriedna akosť a vynikajúce tepelno- izolačné vlastnosti robia z tatranského profilu kvalitný obklad vhodný do interiéru, ale i do exteriéru.

Zrubový profil

Ak sa túžite zbaviť nudnej fasády, odporúčame vám kúpiť si nadčasový zrubový profil. Zrubový profil, alebo ak chcete zrubový obklad, je kvalitný drevený obklad vyrábaný prevažne z kvalitného slovenského smrekového dreva, ktoré sa zdá byť najkvalitnejším drevom na výrobu takýchto obkladov. Ak ste vždy túžili po zrube, no stavba zrubového domu nepripadá do úvahy, môžete si murovaný dom obložiť kvalitným zrubovým profilom.

Aj zrubový profil je vyrábaný vo vzore perodrážok, čiže inštalácia nebude náročná ani v prípade interiérového obkladu, ani v prípade zrubového obkladu (profilu).

Napíšte komentár

Your email address will not be published.