Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Pánske oblečenie, ktoré milujú všetci muži

1.03K 0

Aj keď už máme po Vianociach, obchodné domy a známe značky oblečenie ponúkajú práve teraz výrazné zľavy na oblečenie. Ak uvažujete nad oživením šatníka a plánujete si kúpiť nové pánske oblečenie, ktoré pánske oblečenie by ste si mali kúpiť? Ľahko kombinovateľné, maximálne pohodlné a zároveň vkusné sú tieto pánske módne kúsky.

Pánske mikiny

Vzorované, jednofarebné, so zapínaním na zips, mikiny prevliekajúce sa cez hlavu – pánske mikiny sú vďačným kúskom a sú prakticky využiteľné počas všetkých ročných období. Môžete ich nosiť ako vrchnú vrstvu, ale v zimnom období vám poslúžia ako stredná vrstva. Odporúčame uprednostňovať mikiny zo 100% bavlny. Tá nekúše a aj po niekoľkých praniach sa materiál neznehodnocuje. V zime oceníte podšité pánske mikiny, ktorých teplá vnútorná strana vás bude príjemne hriať. Páni, ktorí milujú elegantnejšiu módu, ocenia elegantné pletené pánske mikiny v neutrálnych farbách.

Teplákové súpravy

Pohodlné teplákové súpravy nielen na voľnočasové aktivity, ale aj športovanie, či ľahkú turistiku sú taktiež praktickým kúskom pánskych šatníkov. Na športovanie sa odporúča skôr funkčné oblečenie, ale napríklad na prechádzku v prírode (na chôdzu) môžete pokojne využívať pánske teplákové súpravy.

Odporúčame dôkladne sa premerať, aby ste trafili správnu veľkosť nielen vrchnej časti teplákovej súpravy, čiže mikiny, ale aj spodnej, čiže teplákov.

Čo sa týka farebného prevedenia, odporúčame skôr neutrálnejšie farby, ktoré sú ľahko kombinovateľné s pánskymi tričkami, či pánskou obuvou.

Pánske polokošele

Jednoduché, štýlové a maximálne pohodlné. Môžete ich kombinovať s džínsami, či s elegantnými nohavicami a stále budú vynikať. Z ponuky pánskych polokošieľ vyniknú svetlejšie farby, ale nepohrdnite ani kombinácii tmavších farieb.

Pánske polokošele sú vhodné aj na formálne, aj neformálne udalosti.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.