Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Prečo (nielen) do predajne vybrať stojany na oblečenie?

1.33K 0

Tieto praktické úložné priestory ocení každý obchod ale svoje miesto si nájdu aj v domácnosti. Aké sú ich najväčšie prednosti?

Stojany na oblečenie šetria miesto

Samozrejme, vždy závisí od veľkosti a rozmerov štendrov. Na každý však umiestnite naozaj veľké množstvo oblečenia, ktoré by si inak vyžadovalo iný priestor na jeho uloženie.

Kvalitná konštrukcia „znesie“ veľa

Nebojte sa do vešiaku na oblečenie zainvestovať. Trh ponúka rôzne typy, vy stavte na modely z kvalitných a robustných materiálov, ktoré unesú aj značnú váhu oblečenia. Zamyslite sa tiež nad tým, či potrebujete stojan s kolieskami alebo nie. Keď vešiak potrebujete premiestňovať, aby nestál neustále na rovnakom mieste, kolieska určite oceníte.

Tovar na vešiaku vynikne

Ak pre stojan nájdete v obchode lukratívne miesto, dokáže ich „predať“ viac ako napríklad skriňa či iný priestor na uloženie tovaru. Navyše, stojan vám umožňuje jednotlivé kúsky farebne odlíšiť a vytvoriť tak zaujímavý priestor na prezentáciu tovaru.

Stojany ponúkajú extra priestor

Nedostatok miesta v predajni vyriešite ľahko pomocou stojana na oblečenie. Ten je obvykle natoľko univerzálny, že zapadne do akéhokoľvek dizajnového štýlu. Môžete si vybrať aj menší typ stojana, na ktorý však stále v porovnaní so skriňou alebo iným úložným systémom, umiestnite viac jednotlivých kusov oblečenia. Najlepšie je vybrať členitý stojan, ktorý ponúka rôzne formy zavesenia oblečenia.

Vešiaky si nájdu uplatnenie aj v doma

Štýlový stojan na oblečenie môže byť aj pôsobivým kusom nábytku, ktorý sa bude skvele vynímať v chodbe ale napríklad aj v spálni či šatníku. V moderných domácnostiach sa stali stojany na oblečenie osvedčeným spôsobom odkladania – vešania oblečenia. Odporúčame použiť vešiak na uskladnenie kúskov, ktoré nosíte často. Ľahko ich ráno oblečiete a večer zase zavesíte. Pokojne sa však môžu stať stabilnou súčasťou vášho šatníka a môžete ich použiť namiesto skríň.