Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

3 tipy na darčeky pre mužov

1.07K 0

Nakupovanie patrilo a patrí jednoznačne k obľúbeným činnostiam mnohých žien. Ak ale zháňate posledné darčeky na Vianoce, ešte pár dní na to máte. Ak má ale váš partner v blízkej dobe nejaký sviatok, o to viac by ste si mali robiť prieskum medzi darčekmi už teraz.

Aký darček by potešil každého muža?

Pánske peňaženky

Mnohí muži nesledujú aktuálne trendy a neriešia, čo majú na sebe. Niektorí si ale potrpia na luxusných doplnkoch a oblečení a chcú to dostávať aj na Vianoce, narodeniny, či meniny.

Kúpte svojim partnerom luxusné pánske peňaženky vyrobené z kvalitnej kože. Koža je nadčasový materiál, je kvalitný a zvládne akúkoľvek záťaž. Výhodou kvalitných pánskych kožených peňaženiek je vysoká kvalita kože. Koža sa netrhá, nepraská a pri správnom zaobchádzaní vám vydrží roky.

Pri výbere pánskej peňaženky ale myslite aj na dobré členenie priestoru. Musí vyhovovať predovšetkým vášmu partnerovi. V ponuke pánskych peňaženiek ale nájdete aj peňaženky na šírku, výšku, či peňaženku so zapínaním, či bez.

Pánske opasky

Má váš partner v práci stanovený pracovný dress code a musí chodiť v pánskych oblekoch, nohaviciach a elegantných topánkach? Váš partner zúžitkuje pánske opasky najvyššej kvality. Pri výbere pánskych opaskov vždy zohľadňujte, na akú príležitosť potrebuje nové opasky. Do práce potrebuje kvalitné luxusné opasky, do džínsov džínsové pánske opasky a klasické opasky s dôrazom na eleganciu, kde sú spony štíhle a elegantné.

Pánske mikiny

Farebne neutrálnych pánskych mikín nikdy nie je dosť. Pomerajte si mikiny, ktoré váš partner nosí a choďte nakúpiť nové pánske mikiny už s týmito rozmermi. Ľahšie tak vyberiete správnu veľkosť pánskej mikiny a predídete tak zbytočným reklamáciám.

Odporúčame pánske mikiny so zapínaní na zips, resp. pánske mikiny s prevliekaním cez hlavu. Z farieb uprednostňujte svetlú sivú, tmavú sivú, čiernu, hnedú, kaki zelenú, alebo aj béžovú.

Napíšte komentár

Your email address will not be published.