Sprievodca svetom cestovania - otvor myseľ, spoznaj svet

Kombinujte pohodlnú obuv s letným dámskym oblečením

899 0

Vysoké teploty nás nútia častejšie si so sebou nosiť tekutiny vo fľaši a klobúk na hlave. Viete ale ktorú obuv môžete kombinovať k letnému dámskemu oblečeniu?

Šľapky na platforme pre nízke a letné šaty

Ak milujete pohodlie, odporúčame vám nosenie pohodlných šľapiek na platforme, známych aj ako dreváky. Dreváky sú jednoducho pohodlné šľapky, ktoré môžete nosiť k džínsovým kraťasom, ale najčastejšie ich využijete k voľným letným šatám.

Ak vám klasické dreváky nepasujú k letnému oblečeniu, kúpte si slamené šľapky.

Kombinácia voľných dlhých letných šiat, ale aj krátkych letných šiat s pohodlnými šľapkami je jednoducho skvelá. K elegantným šatám áčkového strihu skôr využijete vysoké lodičky. K letným však využijete jednoznačne šľapky.

Espadrilky, sukňa a dámsky top

Ak skôr nosievate kombináciu dlhých/krátkych sukní s topmi, odporúčame vám nosenie espadriliek. Sú to pohodlné topánky, ktoré sú vzdušné a vhodné do horúcich letných dní. Môžete ich nosiť aj na prechádzky, jednoducho vtedy, keď viete, že budete dlhší čas na nohách.

Espadrily v neutrálnych farbách odporúčame kombinovať s hnedou, béžovou, sivou, žltou farbou, ale aj s lososovou, ktorá je v lete u žien veľmi obľúbená.

Dámske tenisky a boyfriend šaty

Táto kombinácia už na diaľku zaváňa pohodlím! Kombinácia moderných dámskych tenisiek a voľných boyfriend šatách je určená na extrémne teplo. Voľný strih šiat a nohy v pohodlí sú vhodným outfitom na cestovanie, na výlety, na spoznávanie nových miest.

Čo sa týka farebného prevedenia, zvoľte jednoduché jednofarebné dámske tenisky s kvalitný šitím, kvalitným odolným zvrškom a pohodlnou podšívkou.

Dúfame, že vám tieto inšpirácie pomôžu zvládnuť letné horúčavy a cítiť sa čo najpohodlnejšie. Leto je v plnom prúde a treba si ho do sýtosti užiť!

Napíšte komentár

Your email address will not be published.